Polska Księgowa w UK – O nas

SM Accounts jest firmą zajmującą się obsłuą rachunkową Polaków mieszkających na Wyspach. Naszym celem, było stworzenie biura, które jest przyjazne i pomocne, a jednocześnie oferuje przystępne ceny i dostosowuje się do indywidualnej sytuacji i potrzeb Klienta.

Sylwia Misiewicz

2015 roku z uwagi na fakt, iż jestem polską księgową specjalizującą się w brytyjskiej rachunkowości, postanowiła otworzyć SM Accounts.Mieszkam w Wielkiej Brytanii od 10 lat. W życiu prywatnym jestem bardzo zorganizowaną osobą, mamą 4-letniego Jana, na co dzień bardzo przyjazną i odpowiedzialną.

Certyfikaty

Po zdobyciu certyfikatu z języka angielskiego ESOL Level 1 i Level2 uczęszczałam do college’u, gdzie zdobyła wiedzę na kierunku Accounting (zaawansowana ksiegowość). Posiadam Level 4 Diploma in Accounting (najwyższy poziom, jaki można zdobyć na danym kierunku), Level 3 Certificate w Tax Accounting, Payroll Management Diploma oraz certyfikaty uznania SAGE, XERO i QUICKBOOKS.

Doświadczenie jako księgowa w Wielkiej Brytanii

Swoje doświadczenie i praktykę jako księgowa w UK zdobywałam na stanowisku pracownika administaracji w Citizens Advice CAB, a także na pozycji Junior Accounting Technician w Angielskim Biurze Księgowym.

 

Agnieszka Zajac

1dsc_0246Mieszka w Wielkiej Brytanii od 8 lat. Do zespołu dołaczyła w 2016 roku i zajmuję się administracją oraz organizacją firmy. Agnieszka jest absolwentką Wydziału Gospodarki Regionalnej i Agroturystyki oraz Zarządzania i Marketingu.

Jest osobą odpowiedzialną za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie umów. Zawsze stara się jak najlepiej wypełniać wszystkie swoje obowiązki, a wszystko po to, by każdy klient był usatysfakcjonowany z wysokiej obsługi, jaką oferujemy.

Prywatnie jest sepłnioną mamą dwóch pięknych dziewczynek oraz kochającą żoną.

 

SM Accounts podlegam pod etyczne wyznaczniki i regulacje AAT oraz ICB.

Nasza firma jest otwarta na swojego Klienta, dlatego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszam do kontaktu z nami!

licence-number-1001355