Polska Księgowa w UK – O nas

SM Accounts jest firmą zajmującą się obsłuą rachunkową Polaków mieszkających na Wyspach. Naszym celem, było stworzenie biura, które jest przyjazne i pomocne, a jednocześnie oferuje przystępne ceny i dostosowuje się do indywidualnej sytuacji i potrzeb Klienta.

Sylwia Misiewicz

2015 roku z uwagi na fakt, iż jest księgową specjalizującą się w brytyjskiej rachunkowości, postanowiła otworzyć SM Accounts. Mieszka w Wielkiej Brytanii od 2006 roku. W życiu prywatnym jest bardzo zorganizowaną osobą , przyjazną i odpowiedzialną.

Certyfikaty

Po zdobyciu certyfikatu z języka angielskiego ESOL Level 1 i Level2 uczęszczała do college’u, gdzie zdobyła wiedzę na kierunku Accounting (zaawansowana ksiegowość). Jest Licencjonowaną księgową ( numer licencji 1001355), posiada Accounting Level 4 Diploma in Accounting wydany przez AAT z tytułem MAAT, ATT kwalifikacje, posiada Level 3 Certificate w Tax Accounting, oraz Payroll Management Diploma.

Doświadczenie jako księgowa w Wielkiej Brytanii

Swoje doświadczenie i praktykę jako księgowa w UK zdobywał na stanowisku pracownika administaracji w Citizens Advice CAB, a także na pozycji Junior Accounting Technician jak i również jako partner w Angielskim Biurze Księgowym.

 

Agnieszka Zajac

1dsc_0246Mieszka w Wielkiej Brytanii od 2008 roku. Do zespołu dołaczyła w 2016 roku i zajmuję się administracją oraz organizacją firmy. Agnieszka jest absolwentką Wydziału Gospodarki Regionalnej i Agroturystyki oraz Zarządzania i Marketingu, posiada AAT Level 2 Certificate.

Jest osobą odpowiedzialną za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie umów oraz bookkeeping. Zawsze stara się jak najlepiej wypełniać wszystkie swoje obowiązki, a wszystko po to, by każdy klient był usatysfakcjonowany z wysokiej obsługi, jaką oferujemy.

Prywatnie jest sepłnioną mamą dwóch pięknych dziewczynek oraz kochającą żoną.

 

SM Accounts podlegam pod etyczne wyznaczniki i regulacje AAT oraz ICB.

Nasza firma jest otwarta na swojego Klienta, dlatego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszam do kontaktu z nami!